Život je boj, ale stojí za to :)

Srpen 2010

Rozhodnutí s Dárečkééém

25. srpna 2010 v 14:05 | Pajulinka1995
Supééér, teda Ahoj :)) mám ukrtně dobrou náladu, protože to vyšlo :) Maja dostane zabalenýho Martina jako dárek Ae stejně sem jí eště koupila barevné tryko :) Ani si neumíte představit jakou mám  radost, myslím že mája bude opravdu štastná a to je pro mě moc důležité :) Představte si že ani neslavila 18!! Ty snad slaví každej ne??? :( Ae slibuje, že ty 19ctiny parádně oslavíme :) Napomáhá tomu to, že rodiče odjíždějí na 4 dny pryč . Dělaj si něco jako svatební cestu, protože jsou spolu už 20 let :) Už se těším zítra rodiče odjíždí a Mája zítra slavíí narozky:) Bože já sem tááák natěšená co na to řekne :)
TAk zatíím pa :))
P.S. Díky za komentáře :)

Hudba

24. srpna 2010 v 19:39 | Pajulinka1995
Slovo hudba je pro mě moc důležité :) Teoreticky je to můj celej život ...důvod proč žít.Já a  mé sestry máme kapelu to je další indicie mé lásky k hudbě.Z huddby máme moho stylů, jako např. Hip-Hop, Coutry, Disco atd. Já osobě  mám nejradši Coutry.Z káždého sltylu je zpoustačeských  slavných, ale i méně slavných hvězd. Z hip-hopu např. Marpo, coutry Věřa Martinocá atd. Schrnutě řečeno je skělá za každého případu  :)

Návrh na narozeniny

24. srpna 2010 v 19:29 | Pajulinka1995
Ahoj , dlouho sem tu nebyla, protože  sem byla s rodičema na dovolený:) docela to ušlo :) Ale vrátím se k tematu :Narozeniny :) Moje sestra Markéta ma 19ctiny :) no a já a moje drůhá sestra Iva sme se rozhodli máje dát  jejího "vysněnýho kluka"  je to MArtin ... známej našich kamarádů  Míši a Jirky , kteří jsou z naší kapely :) Mája po Martinovi pořád kouká a prostě řečeno po něm touží...... ale sami nevýme jestli to vyjde  Mno uvidíme :) určo to sem písnu :-) Ae kdyby to nevyšlo tak bych vás chtěla poprosit jestli nemáte nějakéé nápady :) :-) Díky :) tak zatím pa :))

Raní buzení :/

10. srpna 2010 v 12:46 | Pajulinka1995
Ahoj, dneska už sem fakt myslela že matku asi zastřelím :/ :D. Je něco o kolo 7 hod. ráno a já si krásně spím, vtom mi někdo šáhne na nohu a já se leknu. Kdo myslíte, že to byl? No jasně že sestra , máma jí poslala aby mě vzbudila , že jí mám jít pomoc na zahradě :( :D No neni to na zabití? Takže hned ráno sme se stihly zase pohádat, mi už snad nic jinýho ani neděláme :/ . Ted bych zase měla uklízert, ale udělal sem si chvilku na Blog :) . Musím uz nat , že mě psaní docela chytlo ( Ikdyž to nikdo nečte :D) , protož konečně můžu někam napsat co si myslím :). A co jak je tu i vás? Taky vám ráno budí, byste šli pomáhat rodičům? Eště párkát mě takhle vzbudí a ani pifnu sebe , nebo je :D Tak já zase frčím uklízet :( :D Mějte se :) :-*

Věšení prádla

9. srpna 2010 v 15:23 | Pajulinka1995
Ahoj, tak sem tu zas :( :D  Už se vám někdy stalo , že ste věšeli prádlo 7x zasebou? Že ne? Tak to radši nikdy nenaštěvujte  moji rodinu ( vyhýbejte se Táboru :D ) Prottože jen za dva dny sem to tolikrát musela věšet a sundavat = je to vážně otrava :) A za všecko zase může má matka. Ty woe já se zní vážně zbláznim :( Celej den nedělám nic jinýho než že věšim prádlo-...,..... :D a za půl hodiny  věšim  znova :(  :D asi se pifnu :D Takjak často věšíte prádlo?  doufám že to nemáte jako já :D Tak se zatííim zase mějte :) Phá :))

Rodiče

9. srpna 2010 v 13:03 | Pajulinka195
Ahoj, taky vám někdy přopadá, že se rodiče chováj strašně dětsky a trapně?  Na toto téma se s matkou hádám v jednom  kuse :( S  mojí matkou se prostě nemusíme jak sama řekla " NEJSEM HOLKA PODKE JEJÍHO GUSTA" což mě samotné to newadí ....sama to vím, ale slyšet to od své matky nebylo nic hezkého :( Já osobně mám radší tátu , já totiž  mám ráda mužské práce , né ty ženské :D Ne kdybych si měla vybrat jestli mám jít vařit, nebo štípat dříví....postě du štípat. Nemyslím na to že bych se v budoucnu nechala předělat na kluka ( jako asi každá holka sse ráda klukům líbím) , ale ráda zůstanu holkou :D  Občas mi máma říká " proč nejsi jako normálníholka?Proč musíš být rozmazlený parchant? "  a moje odpovědi  jsou furt stejné JÁ TO PROSTĚ NEWÍM  :( . Ona asi nepochopí , že se prostě už nezměním , už jiná nebudu :( .  A co myslíte vy? Máte to stejné? Má sestřenice prožívá to samé, akorát s tátou . :( Ja ty rodiče nikdy nepochopíím :(
 TAk zatím se mějte :)