Život je boj, ale stojí za to :)

Září 2010

A je tu podzim

25. září 2010 v 12:55 | Pajulinka1995
Ahojky x) tak tu máme podzim x) já osobně podzim mám moc ráda... všechno je krásně zbarvené, padá listí atd. :) Ikdyž léto není takéé od věci xD Za chvilinku jedu na oslavu 40 tích narozenim x)  Konečně zase budem hrát x)) Ikdyž ani jenda pořádně nemůžeme mluvit, nevzdali sme to!!! x) prostě to odhrajeme a odzpívámex) Tatkovi na tomto hrají moc záleží... tan pán co slaví je moc dobrý kamarád který nám zpravuje auto xDD A co vy? Máte někdo taky kapelu?? x))
ppa zítra.. spíš pozíttří sem napíšu ják to dopadlo x)
P.S.- Díky všem <3

Tak to jefáákt konec

23. září 2010 v 19:02 | Pajulinka1995
ahooj.. x( na to že sem se měla zbavit berlí 17.9 a mám je až do 6.10 ... místo jendé zlomeniny sme měla 2 xD ted mám velkou ortézu a dalších pár týdnu o berlích... x( fakt děs.. do školy stím chodím xD ale po celí škole máme schody.. x( Ruce mě bolej ukrutně, už je ani necítímxD Doufákm že se těch berlíích brzo zbavim.. jinak to nedáám xD a jak se máte vy?? x) doufáám že líp něž já ?!?!!! =o) Ae šíleně se těším na sobotu x) hrajeme s kapelou narozeni a už sme dlouho nehrály a mě to tááák chybělo xD akoráát mám ztrach... je to oslava atam se každej ožere a já tam stlou nohou a berlema ... xD mno bude to zajímavý x) o ttom určitě písnu x)) ppapa a díky že to aspon pár lidí čte x)

Kolečka jsou svině

16. září 2010 v 14:09 | Pajulinka1995
Ahojykx) tak už sem 2 týdny domax(( né s nemocí ale se zlomenýma kostma v náártu:( 2týdny už sme na tunohu nešlálpla.....chodíím o berlíích:) v sobotu sme měli Táborské slavnosti a já to celé odchodila na berlíích :D v neděli sem se nemohla ani hnout x( tak zatím papap